افزایش نرخ کرایه نوچمن به گرگان و بالعکس، آری یا خیر؟

تاريخ : ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ | نويسنده : هادی ساوری | بازدید : 130


بی تردید ترکش #تورم و گرانی به همه ما اصابت کرد و به نوعی می توان گفت: در حال حاضر زخمی گرانی های یکسال گذشته هستیم.
.
در این میان، افزایش سرسام آور  #هزینه_های_استهلاک_ماشین قابل چشم پوشی نیست و نمی توان به راحتی از #دستمزد_های_مکانیکی گذشت کرد.
.
همه ساله بعد عید نوروز، رانندگان خطی نوچمن به گرگان به صورت جمعی تصمیم به #افزایش_نرخ_کرایه می گیرند و امسال هم خبر ها حاکی از آن است که زمزمه افزایش قیمت به گوش می رسد و حتی در برخی موارد برخی از رانندگان افزایش قیمت را اعمال و اجرا کردند!
.
در همین رابطه، چندین مورد تماس تلفنی برخی اهالی روستای نوچمن با ادمین کانال رسمی نوچمن، ضمن گلایه از افزایش ۵۰۰ تومنی نرخ #کرایه #گرگان_نوچمن خواستار مداخله هر چه سریع تر مسئولین در این زمینه شدند.
.
یکی از اهالی در اعتراض به این موضوع ضمن ابراز ناراحتی فراوان از اینکه با #درآمد_کشاورزی، روزانه باید فقط ۱۲ هزار تومان کرایه دو فرزند دانش آموزش را بپردازد، عاجزانه از مسئولین ذیربط خواست که پیگیر این موضوع باشد.?
.
?هر چند می دانیم که #تورم و افزایش قیمت های اجناس بیداد می کند و #رانندگان_خدوم و #زحمت_کش روستا، با این وصف در طول یکسال گذشته به هیچ وجه افزایش قیمت نداشتند، اما اگر بنابر افزایش نرخ کرایه باشد، چه بهتر است که آن را به صورت مکتوب و در چارچوب قانونی توسط #شورای_اسلامی و دیگر مسئولین مربوطه منتشر گردد و از تصمیمات خودسرانه جلوگیری گردد تا خدای ناکرده از اتفاقات ناخوشایند بعدی جلوگیری شود.
.
#خانواده #ارزش_ها #پول #تورم #کرایه

? @nochamannews
☯ www.nochaman.ir

image