انّا لله و انّا الیه راجعون/اولین دهیار روستای نوچمن ازبدو تاسیس دهیاری تاکنون درگذشت

تاريخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ | نويسنده : هادی ساوری | بازدید : 347


با نهایت تاثر در گذشت کربلایی حسینعلی نوچمنی(دهیار محترم روستای نوچمن)، را به بیت مکرم، فرزندان و خانواده های محترم داغدار تسلیت عرض نموده،رحمت ورضوان الهی برای آن عزیز سفر کرده، صبر و سلامت و عزت بازماندگان را در شب شهادت هشتمین اختر تابناک امامت ولایت آقا علی ابن موسی الرضا(ع)، از خداوند رحمان خواستاریم.
مردم شهید پرور روستای نوچمن؛ غم از دست دادن این عزیز بزرگوار و خادم مردم شریف روستای نوچمن را به خانواده معزی، تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان طلب مغفرت برای این عزیز سفر کرده خواستارند.
ضمنا یادآوری می گردد که روز یکشنبه ۲۸ آبان ۹۶ همزمان با شهادت علی ابن موسی الرضا، مراسم تشییع جنازه این عزیز برگزار میگردد.

از تمامی دوستان و آشنایان، همکاران فرهنگی و دهیاری استان گلستان، بخشداری گرگان و … دعوت میگردد تا با حضور در مراسم تشیبع جنازه این خادم ملت، مراسمی در خور شان زحمات آن عزیز سفرکرده برگزار گردد.ان شالله.

image

یک پاسخ به “انّا لله و انّا الیه راجعون/اولین دهیار روستای نوچمن ازبدو تاسیس دهیاری تاکنون درگذشت”

  1. باسلام . بنده نیز به نوبه خود درگذشت دوست عزیز در دوران دانشگاه خود مرحوم حسینعلی نوچمنی شخصیتی دوست داشتنی و مورد احترام ومهربان با چهره ای همیشه خندان را به خانواده محترم تسلیت عرض می نمایم . روحش شاد یادش گرامی باد .