برگزاری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر روستای نوچمن

تاريخ : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰ | نويسنده : حسین ساوری | بازدید : 671

به گزارش خبرگزاری وب سایت روستای نوچمن؛ امروز مورخه ۹۴/۵/۳۱ جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر با همکاری پایگاه بسیج نور نوچمن با حضور فرماندهی پاسگاه روشن آباد ، روحانی راتب، فرمانده پایگاه بسیج نور، فرمانده پایگاه خواهران و هئیت امنا روستای نوچمن در مسجد صاحب الزمان (عج) روستای نوچمن برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین حیدری ضمن خیرمقدم گویی به حاظرین در جلسه، بیوگرافی روستای نوچمن از لحاظ ساختاری و اهالی محترم این روستا پرداختند.

سپس جناب سروان کریمیان(فرماندهی پاسگاه روشن آباد) به ارایه سخنرانی پرداختند؛ ایشان در ابتدا عرایض خود اختیارات و وظایف نیرو انتظامی و پاسگاه روشن آباد را در قبال روستای نوچمن ذکر کردند و سپس اعضا حاظر در جلسه هر یک دیدگاه  و نظرات خود  را ذکر کردند.

همچنین در این جلسه مصوب شد پایگاه بسیج نور نوچمن در هفته دفاع مقدس سخنرانی آموزشی با محوریت آشنایی با نیرو انتظامی و با حضور جناب سروان کریمیان در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار کند.

IMG_20150821_165626

IMG_20150821_163225

۲ پاسخ به “برگزاری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر روستای نوچمن”

 1. کجای این تصویرفرمانده پایگاه و … هستند.
  حداقل عکسهارا توی سایت نمیذاشتی,که مردم متوجه نشن!
  دقت بیشتر
  متشکر

 2. از طرف حسین ساوری:
  درست هست نظر شما دوست عزیز؛ آقای عبدالله نوچمنی(فرمانده پایگاه ) بخاطر صحبت کردن با تلفن همراه خود مجبور شدن جلسه را ترک کنندو در تصاویری که موجود هست حضور ندارن.
  ممنون از یادآوری شما
  ان شالله تصاویر رو با تمامی مسئولین برگزار میکنیم.