مراسم آبروی محله بیاد شهید مدافع حرم، حجت الله نوچمنی برگزار می گردد.

تاريخ : ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ | نويسنده : هادی ساوری | بازدید : 29

به گزارش وب سایت خبری نوچمن، عبدالله نوچمنی فرمانده پایگاه بسیج نور نوچمن، زنده نگه داشتن یاد شهدا را از مهم‌ترین اهداف این برنامه برشمرد و گفت: برنامه آبروی کوچه‌ها افتخار محله به منظور ارتباط بهتر با خانواده‌های شهدا برگزار می‌شود؛ با اجرای این برنامه زحمات و صدماتی که خانواده‌های شهدا متحمل شده‌اند برای مردم یادآوری و بازگو می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد همدلی و همزبانی وحدت کلمه از فرهنگ ایثار و شهادت، و یادآورشدن روحیه ایثار و فداکاری که یکی از رمز پیروزی رزمندگان در طولانی‌ترین جنگ تاریخ بشر و همچنین حفظ حرمت خانواده‌های این شهیدان از دیگر اهداف اجرایی این برنامه است.

نوچمنی با اشاره به تدابیر و مستندات این برنامه اضافه کرد: اظهار ارادت و اخلاص نسبت به شهدا صرفا احساسات خشک و خالی نیست، باید اینهایی‌ که با صبر و پایداری خودشان توانستند این راه طولانی را عبور دهند مورد تجلیل قرار گیرند.

فرمانده پایگاه بسیج نور نوچمن در ادامه افزود : اجرای این برنامه‌ها از طریق پایگاه بسیج نور نوچمن و اطلاع رسانی اهالی به عمل می‌آید و و در نهایت برنامه در جلوی درب منزل شهید برگزار می‌شود.

وی زمان دقیق این برنامه را یکشنبه ۲۱ مرداد ۹۷ در مسجد جامع روستای نوچمن که مقابل منزل شهید می باشد با سخنرانی همرزم شهید اعلام نمود.

نوچمنی از تمامی اهالی روستای نوچمن در این مراسم دعوت نمود.

image