مشاورعالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران: هیچ ملتی مشکلاتش به دست دشمنش حل نمی گردد و اشتباه است اگر تصور کنیم که مشکلات داخلی با مذاکره و گفت و گو حل می گردد.

تاريخ : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵ | نويسنده : هادی ساوری | بازدید : 673

به گزارش وب سایت خبری روستای نوچمن؛ دوازدهمین یادواره شهدا روستای نوچمن امشب بعد از نماز مغرب و عشا برگزار گردید.

در این مراسم سردار جوانی، مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، راه شهدا را بهترین راه و انتخاب این مسیر را بهترین انتخاب دانسته، و این راه را، راه عزت و شایستگی در مسیر خدا و نصرت ولی خدا دانست؛ و عزت کنونی ملت ایران را مدیون جانبازی شهدا دانستند.

 وی در ادامه به باور و اطمینان قلبی شهدا به انتخاب مسیرشان اشاره کرد و گفت: شهداء در هشت سال دفاع مقدس، به باور و اطمینان قلبی رسیده بودند که پیروز می گردند و همین باور باعث شد که از انگیزه های آنان کم نگردد و با قدرت و اشتهایی بیشتر به جهاد و مبارزه علیه جبهه باطل بپردازند.

دکتر جوانی در ادامه گفت: امروز عرصه تمام قد جهاد است و همه ملت ایران باید  لباس رزم دیروز جبهه های حق علیه باطل را دربیاورند و با تمام وجود لباس جهاد در عرصه هایی که مقام معظم رهبری اعلام کردند؛ از قبیل جهاد اقتصادی، جهاد فرهنگی، جهاد علمی و … را بپوشند.

 مشاورعالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: امروز دشمن می خواهد باورها و نگاه های مردم ایران را با نفوذ از طریق ابزارهایی از قبیل ماهواره و فضاهای سایبری و مجازی و … تغییر دهد و دشمن به خوبی دریافته است که جز با نفوذ به داخل جامعه ایران و ایجاد تغییرات از طریق دیگری نمی تواند، باورها و آرمان های انقلاب اسلامی در نگاه ملت ایران را تغییر دهد.

در ادامه سردار جوانی افزود: عده ای در داخل کشور سعی دارند اینگونه جلوه دهند که بخش عظیمی از مشکلات با گفت و گو و مذاکره حل می گردد ولیکن من به آنان می گویم: هیچ ملتی مشکلاتش به دست دشمنش حل نمی گردد و اشتباه است اگر تصور کنیم که مشکلات ما با مذاکره و گفت و گو حل می گردد.

این مراسم با حضور پر شور اهالی روستای نوچمن و روستاهای هم جوار و مسئولان استانی در مسجد صاحب الزمان (عج) روستای نوچمن برگزار گردید.

گفتنی است که از برنامه های جانبی این مراسم، نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در مسیر ورودی مسجد و اجرای مراسم تشییع شهید گمنام توسط اعضای پایگاه بسیج نور بوده است.

IMG_20151105_235154

IMG_20151105_235152