نشست نهضت روشنگری با موضوع حادثه جانگداز منا

تاريخ : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ | نويسنده : حسین ساوری | بازدید : 521

به گزارش خبرگزاری وب سایت روستای نوچمن؛ امشب مورخه ۹۴/۷/۱۶ نشست روشنگری با موضوع حادثه غم انگیز، دل خراش و جان گداز منا با سخنرانی جناب سرهنگ بهمنی نژاد(هادی سیاسی سپاه نینوا استان) در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا بعد از تلاوت قرآن مجید توسط برادر پاسدار حاح هاشم نوچمنی، حجت الاسلام والسملمین حیدری به حاضران در جلسه و سخنران این برنامه خیر مقدم گفت و موضوع مراسم را برای حضار مطرح کردند.

سپس جناب سرهنگ بهمنی نژاد به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان درباره حوادث مختلف ایجاد شده  در مکه مکرمه را حاصل نتایج رژیم غاصب اسرائیل و داعش می دانستند. وی هم چنین اشاره ای هم به برنامه ها و زیر ساخت هایی که کشور های غربی برای کشور ایران در نظر گرفتن را به سمع حضار رساند.

در پایان، از حاظران در مراسم پذیرایی به عمل آورده شد.

 

IMAG0507

IMAG0508

IMAG0510

IMAG0511

IMG_20151008_192145

یک پاسخ به “نشست نهضت روشنگری با موضوع حادثه جانگداز منا”

  1. س ل ا م (……………………………………)
    نمیدونم چرا کارگران سایت نوچمن که خیلی به دنبال …………..(اطلاع رسانی)در جامعه هستند و هر خبر فاقد ارزش رو در مثلا سایت خودشون انعکاس میدن، از تعداد ……………….. تا جلسات بررسی فاجعه منا تا آسفالت کوچه های منتهی به ……….. تا اخبار دیگر سایت های پویای استان رو در این فضا منعکس میکنن ولی خبری رو که ارزشش بالا تر از کل اخبار این سایت و خود سایت هست رو ( انتصاب سرهنگ دکتر ساوری) افتخار پیدا نمیکنن بر روی این صفحه مجازی منتشر کنن…………………………………………….. حالا چرا چندروز سایتتونو به روز نمیکنید… ای بابا…………………….سعادت میخواد…………………….شاید لازم باشه در آینده نچندان دور سایتی برای نوچمن به دور از اغراض و در راستای اعتلای فرهنگ همزیستی مسالمت امیز و کاملا رئالیست در جهت اطلاع رسانی درست و افزایش آگاهی جامعه پیرامونی ایجاد بشه………
    ان لم تکن حلیما فتحلم…………………………………..
    الصحه الجسد من قله الحسد……………………………