نوزدهمین محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان (عج) مصادف با ولادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد

تاريخ : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ | نويسنده : هادی ساوری | بازدید : 318

به گزارش وب سایت خبری روستای نوچمن، نوزدهمین محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان (عج) از ساعت ۲۰ مصادف با ولادت امام حسن مجتبی (ع) در ماه مبارک رمضان ۱۴۴۰ پس از اقامه نماز جماعت به امامت حجت الاسلام والمسلمین رمضانی، امام جماعت راتب روستای نوچمن برگزار گردید.
.
حجت الاسلام والمسلمین فدایی امام جمعه موقت روستای نوچمن در این مراسم در ابتدا این مراسم به صورت مختصر شروع به سخنرانی کردند که از مهم ترین نکته سخرانی ایشان می توان به  انس با قرآن کریم در تمام مراحل زندگی و داشتن زندگی قرآنی را اشاره کرد.
.
سپس  قاریان بومی روستای نوچمن در نوزدهمین محفل انس با قرآن کریم در یک نگاه به ترتیب،  علی اصغر صابرچمنی، ابوالفضل ساورچمنی، حاج هادی نوچمنی شروع به تلاوتی چند از کلام الله مجید کردند.
.
قرائت قرآن توسط قاریان استانی در نوزدهمین محفل انس با قرآن کریم روستای نوچمن، توسط آقای آقای دهقان و قرائت ربنای استاد  میرکریمی ادامه یافت.

سپس مراسم با شعرخوانی بانوان نوجوان روستای نوچمن به پایان رسید.
.
لازم به ذکر است که این مراسم به همت شورای اسلامی، دهیاری و پایگاه بسیج و هیئت امنا مسجد صاحب الزمان عج و همچنین خانه قرآن روستای نوچمن برگزار شد.
.
گفتنی است که خانه قرآن کریم روستای نوچمن از سال ۹۳ توسط حجت الاسلام والمسلمین حیدری، امام جماعت وقت روستای نوچمن افتتاح گردید.

 

 

image

image

image