آقای ترامپ، با وجود افکار داوطلبانه شهادت در بین جوانانی همچون حجت الله نوچمنی، گربه رقصانی شما علیه سپاه به جایی نخواهد رسید

تاريخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ | نويسنده : هادی ساوری | بازدید : 265

?? ۲۳ فروردین ۹۷ در سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) بود که شنیدیم چهار تن از فرزندان برومند کشورمان با حمله تروریستی صهیونست ها به #پایگاه_هوایی_حمص_سوریه به شهادت رسیدند؛ یکی از شهدا، جوانی ۳۹ ساله به نام #حجت_الله_نوچمنی اهل روستای شهیدپرور #نوچمن بوده است، که در این حمله به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

? در حال حاضر یکسال از آن حمله تروریستی می گذرد و چه عجیب است که درست، سالروز شهادت حجت الله عزیز، مصادف شده است با #روز_پاسدار، وچه سعادتی بالاتر از این که سالروز عروج و شهادت پاسداری مصادف باشد با سالروز ولادت سیدالشهدا، امام حسین (ع)؟

? اکنون در آستانه ولادت حضرت ابوالفضل العباس و #روز_جانباز، از سوی دولت مردان کاخ سفید، #سپاه_پاسداران_انقلاب_اسلامی در #لیست_تروریستی قرار می گیرد و این در حالیست که آقای ترامپ و دوستانش در رویارویی با جهان، حاکمیت #بلندی_های_جولان را برای تروریست ترین مردم دنیا، به رسمیت می شناسند و سپاه پاسدران را به دنیا تروریست معرفی می کند.

? دولت مردان آمریکا حتما نمی دانند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پاسدارانی همچون حجت الله نوچمنی که روی  فرزند ۴۵ روزه خود را هرگز ندیده و برای دفاع از اسلام ناب محمدی به سوریه اعزام می شوند؛ تشکیل می شود.

?شاید آقای ترامپ نمی داند که غالب سپاه پاسداران توسط #جانبازان_هشت_سال_دفاع_مقدس چه در بطن کار و چه به صورت مشاوره هدایت می گردد و این تصمیم ناصواب را گرفته است که نام سپاه را در لیست سازمان های تروریستی قرار داده است.

? جناب آقای #ترامپ؛  عزت و قدرت امروز نظام اسلامی ناشی از بمب اتم نیست، چرا که به فرموده #رهبر_فرزانه مان؛ #سلاح_هسته_ای بر خلاف مبانی دینی ماست و به آن نیازی نداریم و اقتدار امروز ملت ایران به خاطر ایستادگی، فداکاری و #بصیرت_مردم است که نمونه این وحدت و ایستادگی  را در حوادث طبیعی نوروز۹۸  بر اثر سیل در ۲۳ استان کشور را دیدیم و می بینیم و خواهیم دید.

? آقای ترامپ، با وجود افکار داوطلبانه شهادت در بین جوانانی همچون حجت الله، #گربه_رقصانی شما علیه سپاه به جایی نخواهد رسید.

?به قلم #هادی_ساوری

image